O FIRMĚ

Logo moštmix

ANEB PŘÍBĚH TEKUTÉHO ZDRAVÍ 

Myšlenka vyrábět domácí kvalitní a chutné mošty z ovoce a zeleniny souvisí s obdobím, kdy jsme se s přítelkyní začali zajímat o zdravý životní styl a začali jsme se více zamýšlet nad tím, co jíme a pijeme. A dalo by se také říci, že je odpovědí na otázku, jak si dopřát sklenici studeného ovocného nebo zeleninového nápoje bez přidaného cukru a chemických látek.

Taky znáte ty krásné krabice tzv. džusů, které si můžeme koupit v supermarketu ? Na těchto krabicích je vždy barevné, šťavnaté ovoce, které vybízí k vychutnání si dávky vitamínů. Nicméně pěkným obrázkem pohádka končí. Obsah těchto krabic má s obrázky na nich pramálo společného.

Naše mošty se vyrábějí v malebné vesničce Hoříkovice obklopené ovocnými sady a krásnou přírodou jižních Čech. Zde jsou mošty balené do krabic s motivem bedýnky s ovocem a putují do našeho skladu v Brně, odkud dále putují na kuchyňské linky našich zákazníků a na farmářské trhy. 

Naše mošty obsahují pouze čisté ovoce pěstované v rodinných sadech a neobsahují žádné přidané cukry, žádnou přidanou vodu ani jiné přidané chemické látky. A tak si s každou sklenicí můžete vychutnat tekuté zdraví s dávkou vitamínů. 

Jsme rádi, že můžeme naším produktem přispívat ke zdravému životnímu stylu našich zákazníků a přejeme Vám dobrou chuť.

 
 
NÁŠ MOŠTMIX OVOCNÝ PARK PO DĚDOVI
 
Jablka 11 ha
Višně 3 ha
Hrušky 0,3 ha
Třešně 9 ha
Švestky - 3 ha
Mrkev - 0,5 ha
Rakytník - nakupujeme od kamaráda
 

Záznamy nebyly nalezeny...